Почетна Тагови Buba

Таг: Buba

Volkswagen престанува да ја произведува Bubа

0
Volkswagen во јули 2019 година ќе престане да ја произведува Bubа, автомобилот со највпечатлив дизајн во светот, кој со децении привлекуваше потрошувачи од целиот...