Почетна Тагови Business Angels Club

Таг: Business Angels Club

Бизнис ангелите се неопходна алатка за остварување на успешни старт-ап приказни

0
Улогата и потребата од бизнис ангели се прашања кои сè повеќе стануваат актуелни во светот на бизнисот.  Ова беше главна тема на вчерашната трибина...