24 C
Skopje
среда, јули 15, 2020
Почетна Тагови Business Elite Awards

Таг: Business Elite Awards

Драгана Д. Чифлиганец добитник на престижната награда „40 под 40“ за...

Извршната директорка на Адора инженеринг, Драгана Д. Чифлиганец, ја доби престижната интернационална награда „40 под 40“, што на...

Христо Кондовски на листата 40 најуспешни млади бизнис лидери “40 under...

Business Elite Awards (businesseliteawards.com) е бренд на Global Top Brands Awards специјално креиран да препознае и даде признание на најуспешните бизнисмени ширум светот и...

НАЈПОПУЛАРНИ