Почетна Тагови Butterfly Networks

Таг: Butterfly Networks

Со џебниот скенер Butterfly iQ секој може сам да си направи...

0
Американската компанија Butterfly Networks направи ултразвучен скенер кој може да се приклучи на iPhone и ќе може да се купи за 2.000 долари. Креаторот...