Почетна Тагови CertiAdria

Таг: CertiAdria

Бојан Секулоски ќе ја претставува Македонија на светскиот Adobe CA шампионат...

0
За прв пат оваа година во Македонија се одржа Adobe Certified Associate (ACA) натпревар, на кој се натпреваруваа средношколци и студенти од град Скопје....