Почетна Тагови Clean Tech Group

Таг: Clean Tech Group

Кинези во Далмација градат фабрика за автомобили

0
Кинезите ќе ја преродат долината на Неретва. Освен што наголемо работат на градилиштето на Пелешкиот мост, Кинезите наскоро треба да почнат и со други...