Почетна Тагови COBE

Таг: COBE

Во Шведска се гради музеј кој ќе троши енергија произведена од...

0
Данската архитектонска компанија COBE ги претстави плановите за дизајн на нов научен музеј во шведскиот универзитетски град Лунд кој ќе користи енергија добиена од...