Почетна Тагови Concept_Two

Таг: Concept_Two

Мате Римац: Concept_Two е автомобил каков што отсекогаш сакав да направам

0
Concept_Two, најновиот модел на Мате Римас, кој беше прогласен и за најбрз автомобил во светот, ги одушеви сите. Како што пренесува Zimo, Римац за...