Почетна Тагови Conrad Maldives Rangali Island Resort

Таг: Conrad Maldives Rangali Island Resort

ВИДЕО: На Малдивите се отвори првиот подводен хотел во светот

0
На Малдивите беше отворен најголемиот подводен хотел во светот. Хотелот се вика Muraka, а е дел од ресортот Conrad Maldives Rangali Island Resort. Вилата...