Почетна Тагови Deisel

Таг: Deisel

Италијанскиот моден бренд Diesel отвори сопствена продавница за „фалсификати“

0
Италијанскиот бренд Diesel стартуваше интересна тактика за да се бори со фалсификаторите на познати брендови во Њујорк. Компанијата неодамна отвори мала продавница во Кинескиот...