Почетна Тагови Dial Vision

Таг: Dial Vision

Ова се првите корективни очила кои сами ги прилагодувате на вашиот...

0
Доколку носите корективни очила, колкупати ви се случило да ви паднат и да се скршат или да ги изгубите, па да мора да чекате...