Почетна Тагови Dolce&Gabbana

Таг: Dolce&Gabbana

На најновата модна ревија на Dolce&Gabbana продефилираа дронови наместо манекенки

0
Дискусиите за тоа која манекенка била премногу слаба или премногу дебела наскоро ќе bидат минато. Имено, на неодамна одржаната модна ревија на модната куќа...