7.6 C
Skopje
сабота, февруари 22, 2020
Почетна Тагови EVTOL

Таг: EVTOL

ВИДЕО: Полицијата во Дубаи почна да ги тестира летачките моторцикли

Полицијата во Дубаи почна да ги тестира летачките моторцикли и да ги обучува полицајците како да ги возат со цел тие за што пократко...

НАЈПОПУЛАРНИ