5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови Gyphy

Таг: Gyphy

Facebook ја купи популарната интернет архива на гифови – Giphy

Facebook неделава ја почна со шопинг - ја купија популарната интернет архива на гифови Giphy за 400 милиони долари. Како што објавија,...

НАЈПОПУЛАРНИ