12.8 C
Skopje
недела, октомври 24, 2021
Почетна Тагови Huawei Developer Program

Таг: Huawei Developer Program

Huawei инвестира милион евра во студентски развоен проект

Huawei објави дека во текот на наредните три години ќе инвестира 1 милион евра во студентски развоен проект, односно разни програми за...

НАЈПОПУЛАРНИ