Почетна Тагови LumiWatch

Таг: LumiWatch

Паметниот часовник LumiWatch ја претвора раката во екран осетлив на допир

0
Ако сте замислувале уред кој не мора ни да го допрете за да го користите, тој сега постои - паметниот часовник LumiWatch. Станува збор...