Почетна Тагови M Translations

Таг: M Translations

Messenger воведе автоматски превод на англиски и шпански јазик

0
Новиот виртуелен асистент на Facebook, M Translations, сега може да ги преведува сите ваши разговори во Messenger на шпански или англиски јазик со само...