Почетна Тагови Manta5

Таг: Manta5

Hydrofoiler е електричен велосипед кој може да се вози по вода

0
Заборавете на возењето велосипед по патишта. Компанијата Manta5 од Нов Зеланд креираше велосипед кој на велосипедистите им овозможува да се движат по вода. Hydrofoiler...