5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови Marimatic

Таг: Marimatic

ВИДЕО: Џиновска правосмукалка за собирање на отпад

Metrotaifun е автоматски систем за собирање отпад во поголеми региони дизајниран од компанијата Marimatic. Системот функционира како џиновска правосмукалка за отпад. Жителите ги носат...

НАЈПОПУЛАРНИ