Почетна Тагови Matrix Industries

Таг: Matrix Industries

Овој паметен часовник работи на сончева енергија и телесна топлина

0
Компанијата Matrix Industries на годинашниот саем за потрошувачка електроника CES во Лас Вегас го лансираше својот паметен часовник Matrix PowerWatch 2, наменет за следење...