Почетна Тагови Maxion Fexilble Wheel

Таг: Maxion Fexilble Wheel

Со овие револуционерни тркала нема да осетите ниедна дупка на пат

0
Maxion Flexible Wheel  се автомобилски тркала кои се навистина револуционерен изум. Тркалата се направени со користење на посебна технологија за апсорбирање на ударите од...