Почетна Тагови Micrososft

Таг: Micrososft

Microsoft направи паметен банкомат кој не ви бара картичка за да...

0
Microsoft и Националната банка на встраија се здружија и заедно развиваа банкомат кој нема потреба од картички, додека истовремено на корисникот му обезбедува целосна...