Почетна Тагови MovieCoin

Таг: MovieCoin

Холивудските филмови наскоро ќе се финансираат со криптовалути

0
Буџетите на холивудските филмови растат од година во година, како и заработката на најголемите хитови. Но, многу е потешко да се најдат финансиери за...