Почетна Тагови Pastello

Таг: Pastello

Младиот бренд Pastello го менува македонскиот пазар за осветлување

0
Pastello го видовме на овогодинешното издание на Skopje Design Week 2017 каде го доби признанието Најдобар млад бренд. Тимот кој стои позади брендот работи во апсолутна...