Почетна Тагови PB18 e-tron

Таг: PB18 e-tron

Светска премиера на електричниот суперавтомобил Audi PB18 e-tron concept

0
За прв пат Audi ќе презентира дизајн и технички концепт на автомобил на познатиот автомобилски собир Pebble Beach Automotive Week во Монтереј, Калифорнија. Целосно...