-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020
Почетна Тагови Post-holiday blues

Таг: post-holiday blues

Одморите се при крај, пазете се од синдромот на апатија после...

Сезоната на годишните одмори е речиси при крај, децата се враќаат во училишните клупи, а сите кои имале прилика да отпатуваат мора да ги...

НАЈПОПУЛАРНИ