19 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
Почетна Тагови Powerpod

Таг: Powerpod

Ви ја претставуваме најбезбедната и најмоќната турбина на ветар во светот

Halcium е мала компанија од Солт Лејк Сити, Јута, САД, која тврди дека ја направиле набезбедната и најмоќната турбина на ветар во...

НАЈПОПУЛАРНИ