-2 C
Skopje
среда, ноември 25, 2020
Почетна Тагови Smart

Таг: smart

Македонскиот паметен „лежечки полицаец“ ќе спасува животи без да ги нервира...

„ Smart bumps“, содржи технолошки решенија со кои лежечкиот полицаец ќе ги казни само возачите кои возат пребрзо, а не и совесните, кои ја...

Николовски: СМД Смарт Електроникс го претвори бојлерот на Леов во SMART...

„Паметниот бојлер“ на Леов, за кој СМД Смарт Електроникс го изработи целосниот хардвер и софтвер, како и мобилната  апликацијата овозможува контрола на бојлерот...

НАЈПОПУЛАРНИ