Почетна Тагови Startup Europe Awards 2017

Таг: Startup Europe Awards 2017

Овие осум стартапи ќе ја претставуваат Македонија на финалето на StartUp...

0
Осум стартапи кои победија во различни категории во Скопје, во март заминуваат за Брисел каде ќе се натпреваруваат во финалето на StartUp Europe Awards 2017 На...