19.8 C
Skopje
четврток, октомври 5, 2023
Почетна Тагови Story

Таг: story

Instagram ќе дозволи да споделувaтe објави од други луѓе – но...

Од Instagram потврдија дека ја тестираат опцијата која на корисниците ќе им овозможи да споделуваат објави од други луѓе во нивните кратки „приказни“. Во...

НАЈПОПУЛАРНИ