19 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020
Почетна Тагови Strategy Analytics

Таг: Strategy Analytics

Продажбата на паметни телефони падна за 40% поради корона вирусот

Пандемијата на корона вируст си го зема својот данок во светот и посебно тешко се погодени туризмот, авиокомпаниите, автомобилската индустрија и индустријата...

НАЈПОПУЛАРНИ