-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Young Engineers

Таг: Young Engineers

Најновото и револуционерно откритие на Young Engineers – Algo play, со...

Децата од Македонија, рамо до рамо со своите врсници од 50 земји од светот, ќе можат да учат да програмираат со Лего,...

НАЈПОПУЛАРНИ