Почетна Тагови папучи

Таг: папучи

Идеалната работа од дома – британска компанија бара некој што ќе...

0
Замислете дека мора по цел ден да носите папучи и за тоа да заработите околу 5.000 долари? Одлично. Компанијата Bedroom Athletics на своите профили...

Nissan направи папучи кои сами се „паркираат“

0
Во Јапонија, каде што старите традиции постојано се надградуваат со нова технологија, едeн мотел ја користи технологијата за автоматизирано возење за на своите гости...