Почетна Тагови 11 ноември

Таг: 11 ноември

На кинескиот Black Friday, Alibaba оствари продажба од 18 милијарда долари...

0
Оние кои редовно пазарат онлајн преку мрежата на Alibaba, се запознаeни со големите попусти кои компанијата ги има секоја година на 11. ноември. Ова...