Почетна Тагови Anthenea

Таг: Anthenea

Anthenea е првиот луксузен соларен хотел на вода во светот

0
https://www.youtube.com/watch?v=DTOG4OsXYC8 Ако преферирате да живеете во иднината наместо во досадната сегашност можеби ќе сакате да инвестирате во некој од џиновските апартмани на вода кои личат...