Почетна Тагови Balkan IT Conference

Таг: Balkan IT Conference

Започна пријавувањето за стартапи за Balkan IT Conference во Скопје

0
Деновиве е најавено новото издание на дводневната Balkan IT Conference во Скопје и ќе се одржи на 7 и 8 јуни 2018 година. Од...