Почетна Тагови Borovo

Таг: Borovo

Компанијата за обувки Borovo ја претстави новата кожена колекција Startas

0
Линијата патики Startas од компанијата Borovо, со седиште во Вуковар, Хрватска, настана во 1976 година и изворно се дизајнирани за играње пинг понг. Патиките...