Почетна Тагови Caviar

Таг: Caviar

Еве како изгледа најскапиот телефон во светот

0
Луксузниот бренд Caviar ја претстави својата нова iPhone 11 Pro наречена Discovery. Овој пат темата е Сончевиот систем, а најимпресивната варијанта се вика Ѕolarius...

Ова е најскапиот iPhone X и бесплатно ќе го добие Илон...

0
Паметните телефони iPhone не спаѓаат во категорија евтини телефони, дури ни кога се стари неколку години. Но, верзијата која ја направија Руси го надминува...