Почетна Тагови DibHotel

Таг: DibHotel

Сопственикот на H&M инвестираше во српско-шведскиот стартап dibhotel.com

0
DibHotel има оригинална понуда која им овозможува на своите гости хотелската соба да ја платат за 30-65% поевтино отколку во другите хотели. Во Србија хотелите...