8.8 C
Skopje
петок, февруари 3, 2023
Почетна Тагови InnoTech

Таг: InnoTech

Промовирана InnoTech Club, платформа за зголемување на свесноста за наука, технологија...

Во услови кога се соочуваме со одлив на млади и кадар од земјава, а уделот на индустријата во БДП се намалува, го...

НАЈПОПУЛАРНИ