Почетна Тагови #MKstartups

Таг: #MKstartups

Скопје предложен за европски стартап град за 2019 година

0
Скопје во друштво на други четири европски градови - Минск, Москва, Талин и Варшава е  Силиконска Долина како стартап центар за 2019 година од страна...