19.8 C
Skopje
четврток, октомври 5, 2023
Почетна Тагови Naisa Sars-Cov2

Таг: Naisa Sars-Cov2

Српска компанија направи тест за корона вирус кој може да го...

Малку е познато дека и Србија има свој тест за корона вирусот, кој неколку месеци откако почна пандемијата го развиј нишката компанија...

НАЈПОПУЛАРНИ