18.5 C
Skopje
понеделник, октомври 14, 2019
Почетна Тагови SmartCan

Таг: SmartCan

За сите мрзеливи луѓе кои не сакаат да фрлаат ѓубре сега...

Собирањето и изнесувањето на ѓубрето надвор може да биде напорно, а за некои е и најмалку омилената домашна обврска и често избегнуваат да ја...