4.1 C
Skopje
четврток, декември 5, 2019

Ова се најдобрите телефони кои се очекуваат во првата половина на 2018

Kabtel desktop

Останаа уште неколку недели до почетокот на најголемиот саем за мобилни телефони кој традиционално се одржува во Барселона.

Како и секоја година, на саемот Mobile World Congress, можеме да очекуваме бројни нови модели на паметни телефони, таблети и останати технолошки уреди.

Ова се мобилните телефони кој својата премиера ќе ја имаат во Барселона, а се најочекуваните.

  1. Galaxy S9/S9 Plus 
  2. Nokia 9 
  3. One Plus 6
  4. LG G7
  5. Huawei P20 
  6. Sony Xperia XZ Pro 

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •