21 C
Skopje
сабота, јуни 6, 2020

Овој автомобил се претвора во луксузен брачен кревет

Kabtel desktop

Колку пати додека сте патувале со автомобил сте посакале да застанете на некое совршено место и да ја поминете ноќта таму без да се малтретирате да поставувате шатор или да барате некој хотел во близина.

Dreamcase е додаток за автомобил кој ви го овозможува токму тоа. Dreamcase го претвора вашиот автомобил во луксузен брачен кревет. Дизајниран е да го направи патувањето со автомобил спонтано и безбедно така што за неколку минути ќе го претвори во најудобното место за одмор.

Душекот има повеќеслојна мемори пена и перници. Dreamcase се поставува за 2,5 минути, а се може да се спакува за 60 секунди, па секогаш ќе се разбудите одморени и подготвени да возите.

Сподели!
  •  
  •  

НАЈПОПУЛАРНИ

Сподели!
  •  
  •