19 C
Skopje
петок, мај 7, 2021
Почетна Тагови горива

Таг: горива

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика донесе одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек за 14,54% во...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денес ги објави новите цени на нафтените деривати и оваа недела има значително намалување на цената и на...

Нови цени на горивата

Поради повисокиот курс на доларот во однос на денарот, Регулаторната комисија за енергетика денес реши цените на нафтените деривати во земјата повторно...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика ги соопшти новите малопродажни цени на горивата, кои ќе важат до идниот понеделник. Според одлуката, од ноќеска на...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ги соопшти новите малопродажни цени на горивата, кои ќе важат до идниот понеделник. Според одлуката, од ноќеска...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ги соопшти новите малопродажн ицени на горивата, кои ќе важат до идниот понеделник. Според одлуката, од ноќеска...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ја соопшти својата одлука за новите цени на горивата. Според одлуката, од ноќеска на полноќ малопродажните цени...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ја соопшти својата одлука за новите цени на горивата. Според одлуката, од ноќеска на полноќ малопродажните цени...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денес напладне ги соопшти новите цени на горивата, кои ќе почнат да важат од ноќеска на полноќ. Според...

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денес ги соопшти новите цени на горивата, кои ќе почна да важат од ноќеска на полноќ. Според новата...

НАЈПОПУЛАРНИ