Почетна Тагови паметна табла

Таг: паметна табла

Студенти од ФЕИТ освоија прво место на меѓународен натпревар со прототип...

0
Тим студенти од Факултетот за електротехника и информациски технологии освои прво место на меѓународниот натпревар „EBEC Challenge Balkan“, што се оддржа во Ниш, Србија...