Почетна Тагови 718 GT4

Таг: 718 GT4

Гладни за секоја кривина: Претставени новиот Porsche 718 Spyder и 718...

0
Семејството 718 ги поздравува новите членови: со новиот 718 Spyder и 718 Cayman GT4, Porsche воведува два посебно емотивни и моќни модели подготвени да...