Почетна Тагови Aibo

Таг: Aibo

Паметниот робот-куче на Sony отсега помага со домашните обврски и ги...

0
Роботот-куче Aibo отсега ќе може да биде програмиран да прави нови трикови и ќе може да стане ваш најдобар пријател. Компанијата Sony ангажираше девелопери...

Sony го претстави своето паметно куче-робот Aibo

0
Новиот робот на Sony, Aibo, конечно ќе пристигне во САД. Јапонскиот технолошки гигант најави дека специјалната First Litter Edition ќе почне да се продава...