Почетна Тагови Berlin

Таг: Berlin

Денеска во Берлин се презентираше реална употреба на 5G технологијата!

0
Денеска во Берлин се случи технолошка револуција. Пред новинари од цела Европа и пред технолошката јавност беше презентирана новата 5G технологија во реална средина, а...